Kategorie
×
WSPÓŁPRACA
BIZNESOWA B2B
Chcesz nawiązać współpracę handlową z ICO ?

Zostaw swój e-mail a odezwiemy się do Ciebie tak szybko jak to możliwe.
Hurtownia / B2B sales
tutaj dowiesz się więcej
Wydłużona gwarancja + 6 miesięcy
Umożliwiamy wszystkim klientom bezpłatne wydłużenie okresu gwarancji o dodatkowe sześć miesięcy na produkty marek Movano i Mitsu.
Poznaj Movano

Firma ICO jest włascicielem marek Movano, Movano Premium oraz Mitsu.

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem baterii i zasilaczy do laptopów, lamp projekcyjnych, klawiatur i innych akcesoriów do urządzeń mobilnych.

Oferujemy sprzedaż detaliczną jak i hurtową. Klientów b2b zapraszamy do współpracy.
Poradnik

Znasz te przykre momenty, kiedy jesteś z laptopem poza domem, musisz coś pilnie skończyć i jak najszybciej wysłać, a bateria odmawia posłuszeństwa? Nie tylko się złościsz, ale też Ci przykro, bo przecież pamiętasz czasy, kiedy mogłeś na niej stuprocentowo polegać… Niestety, teraz straciła całą dawną energię. Chyba czas się pożegnać i rozejrzeć za nową.

Ten moment, kiedy zasiadacie całą rodziną obejrzeć „Króla Lwa” w domowym kinie albo kiedy prowadzisz ważne szkolenie z identyfikacji wizualnej, a Twój projektor zaczyna jakby przygasać? Za dnia już nie ma co go nawet włączać, bo kompletnie nic nie widać i tylko się człowiek niepotrzebnie denerwuje? To są znaki, których nie można lekceważyć. Bo lada moment, zapewne w arcyważnym momencie, lampa całkiem przestanie świecić. Czas na wymianę! 

Strefa Marek
BEZPIECZNE ZAKUPY
Certyfikat SSL
BEZPROBLEMOWY ZWROT
Nawet do 30dni
DARMOWA DOSTAWA
Na zakupy B2B powyżej 500zł
Zapytaj nas
Zgłoś problem / uwagę