KATEGORIE
×
STREFA B2B [B2B_MENU]
Categories
×
Integracje ze sklepem movano.pl Nasz dział IT nieustannie pracuje nad tym, by nasi klienci mieli "łatwiejsze życie". Dzięki licznym rozwiązaniom na stronie, umożliwiamy wiele funkcji w panelu klienta oraz na samym backendzie.

Łatwo i sprawnie będziesz w stanie skofiguować swój sklep z movano.pl dzięki gotowym integracjom, które udostępniamy na życzenie klienta.
SEO ICO header
Integracje przez plik XML
W pliku XML udostępniamy wszystkie produkty z naszej oferty, które możesz w bardzo prosty sposób zaimportować na swój sklep www. Plik jest systematycznie aktualizowany, więc wszelkie zmiany w ofercie dotyczące opisów, zdjęć lub innych zmian pojawią się automatycznie u Ciebie na stronie.
Synchronizacje Mini API
Masz możliwości programistycznie i chcesz indywidualnej integracji z movano.pl ? Jesteśmy otwarci i bardzo szeroko patrzymy na możliwości, które pomogą zaoszczędzić wspólny czas.

Przykładowe możliwości:
  • automatyczne składanie zamówień
Automatyczne przesyłanie faktur do Subiekt GT
Korzystasz z narzędzia do fakturowania Subiekt GT? Dajemy Ci możliwość automatycznego importu wystawionych przez nas faktur prosto do Twojego Subiekta.
Integracje przez plik CSV
Jest to najbardziej uniwersalna i eleastyczna metoda importu danych. Każdą kolumnę można indywidualnie dostosować pod własne potrzeby i pod swoją strukturę. Przejrzystość pliku CSV jest w większości zrozumiała dla każdego, kto opanował excela na poziomie "wstaw/usuń kolumnę".
Hellllo! Do you have any question? Go ahead !
Since you're here, it means that you want to contact with us.
I'm Gregory - I take care of them all matters at the speed of light. How can I help you?
Enter the result of the mathematical equation 7-4
Ask us
Any problem ? Please report