Kategorie
×
BENQ

gwarancja rozszerzona

producent

pojemność

pojemność wh

pojemność mah

Wyszukiwanie po modelu
Sortowanie
WYDŁUŻONA GWARANCJA
Kod
BC/AS-F3 
Producent
Mitsu
EAN
5902687182688
Pojemność
4400 mAh (49 Wh)
Napięcie
11.1V (10.8V)
Ilość ogniw
6 ogniw Li-Ion
Marka ogniw
Tianneng
Dostępny
119,90 zł brutto
Ilość
Kod
BT/AS-F3 
Producent
Movano
EAN
5902687186471
Pojemność
4400 mAh (49 Wh)
Napięcie
11.1V (10.8V)
Ilość ogniw
6 ogniw Li-Ion
Marka ogniw
Zhuoneng
Brak - zapytaj o termin
112,90 zł brutto
Ilość
Nie udało Ci się znaleźć produktu?
Chętnie pomożemy znaleźć Ci to, czego szukasz. Skontaktuj się z nami wybierając jedną z opcji
Informacje
czytaj mniej

Ostatnio przeglądane produkty
czytaj mniej

Wydajniejsza bateria w laptopie Benq
Korzystasz z laptopa Benq, lecz nie jest on już w stanie działać bez ładowania tak długo, jak kiedyś? Chciałbyś wymienić baterię, ale nie wiesz, jaką wybrać, aby była ona bezpieczna dla Twojego komputera? Wybierz baterię do laptopa Benq dopasowaną do technologii używanych w laptopach Benq.

Akumulator do Benq
Baterie Benq to komponenty stworzone z myślą o laptopach Benq. Producent położył duży nacisk na to, aby było to wyposażenie, któremu można zaufać w 100 %. Oznacza to maksymalne bezpieczeństwo dla Twojego komputera i maksymalną wydajność. Baterie Benq posiadają wysokiej klasy ogniwa litowo-jonowe / litowo-polimerowe oraz zaawansowaną elektronikę dopasowaną do urządzeń Benq. Baterie cechują się też znacznie wolniejszym spadkiem pojemności od baterii o podobnej charakterystyce od innych producentów. Nie występuje też ryzyko samoczynnego rozładowywania się baterii oraz wystąpienia efektu pamięci. Dostępne u nas baterie zostały przetestowane oraz zbadane podczas wymagających testów jakości producenta. Akumulatory do laptopa zostały też zabezpieczone przed nadmiernym naładowaniem oraz rozładowaniem. Całość została umieszczona w wytrzymałej obudowie, odpornej na uszkodzenia mechaniczne.

Odkryj swojego laptopa na nowo
Dzięki bateriom do Benq znów możesz cieszyć się ze swojego laptopa, korzystając z pełni jego funkcji. Twoje urządzenie z wytrzymałą baterią znów może towarzyszyć Ci w podróży bez konieczności ładowania, a jakość taka zostanie zachowana nawet do kilkuset cykli ładowania! Zobacz szczegóły techniczne i wybierz baterię do swojego laptopa Benq.

czytaj mniej